Vlak 1040 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nitra | 6.46 | ||||
Hlohovec | 7.17 | 7.18 | |||
Leopoldov | 7.24 | 7.29 | |||
Piešťany | 7.40 | 7.41 | |||
Nové Mesto nad Váhom | 7.51 | 7.52 | |||
Trenčín | 8.08 | 8.10 | |||
Trenčianska Teplá | 8.16 | 8.17 | |||
Bylnice | 8.37 | 8.38 | |||
Slavičín | 8.51 | 8.52 | |||
Bojkovice město | 9.06 | 9.06 | |||
Nezdenice | + | 9.14 | 9.17 | ||
Uherský Brod | 9.26 | 9.34 | |||
Kunovice | + | 9.47 | 9.47 | ||
Uherské Hradiště | 9.49 | 9.50 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 9.56 | 9.57 | |||
Otrokovice | 10.09 | 10.10 | |||
Přerov | 10.28 | 10.29 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 10.43 | 10.45 | |||
Zámrsk | + | 11.56 | 12.00 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 12.16 | 12.17 | |||
Záboří nad Labem | + | 12.36 | 12.41 | ||
Kolín | 12.49 | 12.50 | |||
Praha hlavní nádraží | 13.29 | 13.35 |
jede v 6 do 25.III., od 1.IV. jede denně
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci