R 920 „Krakonoš“ | |
Řazení vlaku: 750.7 + B249 + 2xBpee237 + BDs449 + ABpee347 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 18.41 | ||||
Trutnov střed | 18.44 | 18.45 | |||
Velké Svatoňovice | 18.54 | 18.55 | |||
Malé Svatoňovice | 18.58 | 19.01 | |||
Rtyně v Podkrkonoší | 19.04 | 19.05 | |||
Červený Kostelec | 19.10 | 19.11 | |||
Starkoč | 19.21 | 19.22 | |||
Česká Skalice | 19.28 | 19.29 | |||
Jaroměř | 19.40 | 19.41 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 19.55 | 20.09 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 20.28 | 20.29 | |||
Poděbrady | 20.52 | 20.53 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 21.00 | 21.02 | |||
Lysá nad Labem | 21.12 | 21.13 | |||
Praha-Vysočany | 21.35 | 21.36 | |||
Praha hlavní nádraží | 21.43 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster