R 847 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + 2xB249 + Bee272 + 2xBee273 + BDs450 + Aee145/Aee152/A151 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 20.02 | ||||
Vyškov na Moravě | 20.44 | 20.45 | |||
Kojetín | 21.09 | 21.10 | |||
Přerov | 21.25 | 21.27 | |||
Hranice na Moravě | 21.44 | 21.45 | |||
Suchdol nad Odrou | 21.58 | 21.59 | |||
Studénka | 22.07 | 22.08 | |||
Ostrava-Svinov | 22.18 | 22.20 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 22.27 | 22.28 | |||
Bohumín | 22.34 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia