Os 8442 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 16.08 | ||||
Nasavrky | x | 16.14 | 16.14 | ||
Balkova Lhota | 16.17 | 16.18 | |||
Meziříčí | x | 16.20 | 16.20 | ||
Padařov | x | 16.24 | 16.24 | ||
Božejovice | 16.27 | 16.30 | |||
Sepekov | 16.38 | 16.38 | |||
Milevsko | 16.43 | 16.44 | |||
Líšnice | x | 16.47 | 16.47 | ||
Branice | 16.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök