Os 8441 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Branice | 15.03 | ||||
Líšnice | x | 15.07 | 15.07 | ||
Milevsko | 15.11 | 15.12 | |||
Sepekov | 15.16 | 15.17 | |||
Božejovice | 15.26 | 15.30 | |||
Padařov | x | 15.34 | 15.34 | ||
Meziříčí | x | 15.38 | 15.38 | ||
Balkova Lhota | 15.40 | 15.40 | |||
Nasavrky | x | 15.44 | 15.44 | ||
Tábor | 15.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci