Os 8418 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 19.08 | ||||
Nasavrky | x | 19.14 | 19.14 | ||
Balkova Lhota | 19.17 | 19.18 | |||
Meziříčí | x | 19.20 | 19.20 | ||
Padařov | x | 19.24 | 19.24 | ||
Božejovice | 19.27 | 19.28 | |||
Sepekov | 19.35 | 19.36 | |||
Milevsko | 19.40 | 19.41 | |||
Líšnice | x | 19.45 | 19.45 | ||
Branice | 19.48 | 19.49 | |||
Stehlovice | x | 19.51 | 19.51 | ||
Jetětice | x | 19.55 | 19.55 | ||
Červená nad Vltavou | 19.58 | 20.00 | |||
Vlastec | 20.06 | 20.06 | |||
Záhoří | 20.11 | 20.11 | |||
Vrcovice | x | 20.15 | 20.15 | ||
Písek město | 20.19 | 20.20 | |||
Písek | 20.25 | 20.26 | |||
Putim | 20.31 | 20.31 | |||
Ražice | 20.36 | 20.42 | |||
Heřmaň obec | x | 20.45 | 20.45 | ||
Skály | x | 20.48 | 20.48 | ||
Protivín | 20.52 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster