Os 8413 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ražice | 19.21 | ||||
Putim | 19.25 | 19.26 | |||
Písek | 19.31 | 19.32 | |||
Písek město | 19.38 | 19.39 | |||
Vrcovice | x | 19.43 | 19.43 | ||
Záhoří | 19.47 | 19.47 | |||
Vlastec | 19.52 | 19.52 | |||
Červená nad Vltavou | 19.58 | 19.59 | |||
Jetětice | x | 20.02 | 20.02 | ||
Stehlovice | x | 20.06 | 20.06 | ||
Branice | 20.08 | 20.09 | |||
Líšnice | x | 20.12 | 20.12 | ||
Milevsko | 20.16 | 20.17 | |||
Sepekov | 20.21 | 20.22 | |||
Božejovice | 20.29 | 20.30 | |||
Padařov | x | 20.34 | 20.34 | ||
Meziříčí | x | 20.38 | 20.38 | ||
Balkova Lhota | 20.40 | 20.40 | |||
Nasavrky | x | 20.44 | 20.44 | ||
Tábor | 20.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci