Os 8402 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 4.38 | ||||
Nasavrky | x | 4.44 | 4.44 | ||
Balkova Lhota | 4.47 | 4.48 | |||
Meziříčí | x | 4.50 | 4.50 | ||
Padařov | x | 4.54 | 4.54 | ||
Božejovice | 4.57 | 4.59 | |||
Sepekov | 5.06 | 5.06 | |||
Milevsko | 5.10 | 5.11 | |||
Líšnice | x | 5.15 | 5.15 | ||
Branice | 5.18 | 5.19 | |||
Stehlovice | x | 5.22 | 5.22 | ||
Jetětice | x | 5.25 | 5.25 | ||
Červená nad Vltavou | 5.28 | 5.29 | |||
Vlastec | 5.35 | 5.36 | |||
Záhoří | 5.40 | 5.41 | |||
Vrcovice | x | 5.45 | 5.45 | ||
Písek město | 5.49 | 5.50 | |||
Písek | 5.55 | 6.06 | |||
Putim | 6.11 | 6.11 | |||
Ražice | 6.16 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök