Os 7805 | |
Řazení vlaku: 363_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 10.14 | ||||
Plzeň-Doubravka | 10.18 | 10.19 | |||
Chrást u Plzně | 10.27 | 10.28 | |||
Dýšina-Horomyslice | 10.30 | 10.30 | |||
Ejpovice | 10.33 | 10.33 | |||
Klabava | 10.36 | 10.36 | |||
Rokycany | 10.39 | 10.41 | |||
Svojkovice | 10.45 | 10.46 | |||
Holoubkov | 10.49 | 10.49 | |||
Mýto | 10.52 | 10.52 | |||
Kařízek | 10.55 | 10.55 | |||
Kařez | 10.58 | 10.58 | |||
Cerhovice | 11.02 | 11.03 | |||
Hořovice | 11.07 | 11.08 | |||
Praskolesy | 11.11 | 11.12 | |||
Stašov | 11.14 | 11.15 | |||
Zdice | 11.18 | 11.18 | |||
Králův Dvůr-Popovice | 11.21 | 11.21 | |||
Králův Dvůr | 11.23 | 11.24 | |||
Beroun | 11.29 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök