Os 6618 | |
Řazení vlaku: 843 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 22.51 | ||||
Liberec-Horní Růžodol | 22.56 | 22.56 | |||
Ostašov | x | 22.59 | 22.59 | ||
Karlov pod Ještědem | 23.02 | 23.02 | |||
Kryštofovo Údolí | x | 23.06 | 23.06 | ||
Novina | x | 23.08 | 23.08 | ||
Křižany | 23.11 | 23.11 | |||
Zdislava | x | 23.16 | 23.16 | ||
Rynoltice | 23.21 | 23.21 | |||
Lvová | x | 23.25 | 23.25 | ||
Jablonné v Podještědí | 23.28 | 23.29 | |||
Velký Valtinov | x | 23.33 | 23.33 | ||
Brniště | 23.36 | 23.37 | |||
Mimoň | 23.43 | 23.44 | |||
Zákupy-Božíkov | x | 23.51 | 23.51 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 24.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök