Os 6615 | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 18.40 | ||||
Děčín východ | 18.44 | 18.45 | |||
Březiny u Děčína | x | 18.48 | 18.48 | ||
Malá Veleň | x | 18.51 | 18.51 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 18.56 | 18.57 | |||
Františkov nad Ploučnicí | 19.01 | 19.01 | |||
Starý Šachov | x | 19.05 | 19.05 | ||
Žandov | x | 19.08 | 19.08 | ||
Horní Police | 19.09 | 19.10 | |||
Stružnice | 19.14 | 19.14 | |||
Česká Lípa-Holý vrch | x | 19.21 | 19.21 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 19.25 | 19.41 | |||
Vlčí Důl-Dobranov | x | 19.47 | 19.47 | ||
Zákupy | 19.49 | 19.50 | |||
Zákupy-Božíkov | x | 19.52 | 19.52 | ||
Mimoň | 20.00 | 20.03 | |||
Pertoltice pod Ralskem | x | 20.06 | 20.06 | ||
Velký Grunov | x | 20.09 | 20.09 | ||
Brniště | 20.11 | 20.12 | |||
Velký Valtinov | x | 20.15 | 20.15 | ||
Jablonné v Podještědí | 20.19 | 20.20 | |||
Lvová | x | 20.24 | 20.24 | ||
Rynoltice | 20.27 | 20.28 | |||
Zdislava | x | 20.33 | 20.33 | ||
Křižany | 20.40 | 20.40 | |||
Novina | x | 20.43 | 20.43 | ||
Kryštofovo Údolí | x | 20.45 | 20.45 | ||
Karlov pod Ještědem | 20.50 | 20.53 | |||
Ostašov | x | 20.56 | 20.56 | ||
Liberec-Horní Růžodol | 20.59 | 21.00 | |||
Liberec | 21.07 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster