Os 6614 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 18.57 | ||||
Liberec-Horní Růžodol | 19.03 | 19.05 | |||
Ostašov | x | 19.08 | 19.08 | ||
Karlov pod Ještědem | 19.11 | 19.11 | |||
Kryštofovo Údolí | x | 19.15 | 19.15 | ||
Novina | x | 19.17 | 19.17 | ||
Křižany | 19.21 | 19.25 | |||
Zdislava | x | 19.30 | 19.30 | ||
Rynoltice | 19.35 | 19.36 | |||
Lvová | x | 19.40 | 19.40 | ||
Jablonné v Podještědí | 19.43 | 19.44 | |||
Velký Valtinov | x | 19.48 | 19.48 | ||
Brniště | 19.51 | 19.52 | |||
Velký Grunov | x | 19.54 | 19.54 | ||
Pertoltice pod Ralskem | x | 19.57 | 19.57 | ||
Mimoň | 20.01 | 20.02 | |||
Zákupy-Božíkov | x | 20.09 | 20.09 | ||
Zákupy | 20.11 | 20.11 | |||
Vlčí Důl-Dobranov | x | 20.14 | 20.14 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 20.21 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci