Os 6610 | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 14.57 | ||||
Liberec-Horní Růžodol | 15.03 | 15.05 | |||
Ostašov | x | 15.08 | 15.08 | ||
Kryštofovo Údolí | x | 15.14 | 15.14 | ||
Novina | x | 15.16 | 15.16 | ||
Křižany | 15.21 | 15.25 | |||
Zdislava | x | 15.30 | 15.30 | ||
Rynoltice | 15.35 | 15.36 | |||
Lvová | x | 15.40 | 15.40 | ||
Jablonné v Podještědí | 15.43 | 15.44 | |||
Velký Valtinov | x | 15.48 | 15.48 | ||
Brniště | 15.51 | 15.52 | |||
Velký Grunov | x | 15.54 | 15.54 | ||
Pertoltice pod Ralskem | x | 15.57 | 15.57 | ||
Mimoň | 16.01 | 16.02 | |||
Zákupy-Božíkov | x | 16.09 | 16.09 | ||
Zákupy | 16.11 | 16.11 | |||
Vlčí Důl-Dobranov | x | 16.14 | 16.14 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 16.21 | 16.28 | |||
Česká Lípa-Holý vrch | x | 16.30 | 16.30 | ||
Stružnice | 16.36 | 16.36 | |||
Horní Police | 16.40 | 16.41 | |||
Žandov | x | 16.42 | 16.42 | ||
Starý Šachov | x | 16.45 | 16.45 | ||
Františkov nad Ploučnicí | 16.49 | 16.50 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 16.55 | 16.56 | |||
Malá Veleň | x | 16.59 | 16.59 | ||
Březiny u Děčína | x | 17.02 | 17.02 | ||
Děčín východ | 17.06 | 17.08 | |||
Děčín hlavní nádraží | 17.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci