Os 6606 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 10.57 | ||||
Liberec-Horní Růžodol | 11.03 | 11.05 | |||
Ostašov | x | 11.08 | 11.08 | ||
Kryštofovo Údolí | x | 11.14 | 11.14 | ||
Novina | x | 11.16 | 11.16 | ||
Křižany | 11.21 | 11.25 | |||
Zdislava | x | 11.30 | 11.30 | ||
Rynoltice | 11.35 | 11.36 | |||
Lvová | x | 11.40 | 11.40 | ||
Jablonné v Podještědí | 11.43 | 11.44 | |||
Velký Valtinov | x | 11.48 | 11.48 | ||
Brniště | 11.51 | 11.52 | |||
Velký Grunov | x | 11.54 | 11.54 | ||
Pertoltice pod Ralskem | x | 11.57 | 11.57 | ||
Mimoň | 12.01 | 12.02 | |||
Zákupy-Božíkov | x | 12.09 | 12.09 | ||
Zákupy | 12.11 | 12.11 | |||
Vlčí Důl-Dobranov | x | 12.14 | 12.14 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 12.21 | 12.28 | |||
Česká Lípa-Holý vrch | x | 12.30 | 12.30 | ||
Stružnice | 12.36 | 12.36 | |||
Horní Police | 12.40 | 12.41 | |||
Žandov | x | 12.42 | 12.42 | ||
Starý Šachov | x | 12.45 | 12.45 | ||
Františkov nad Ploučnicí | 12.49 | 12.50 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 12.55 | 12.56 | |||
Malá Veleň | x | 12.59 | 12.59 | ||
Březiny u Děčína | x | 13.02 | 13.02 | ||
Děčín východ | 13.06 | 13.08 | |||
Děčín hlavní nádraží | 13.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci