Os 6605 | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 8.40 | ||||
Děčín východ | 8.44 | 8.45 | |||
Březiny u Děčína | x | 8.48 | 8.48 | ||
Malá Veleň | x | 8.51 | 8.51 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 8.56 | 8.57 | |||
Františkov nad Ploučnicí | 9.01 | 9.01 | |||
Starý Šachov | x | 9.05 | 9.05 | ||
Žandov | x | 9.08 | 9.08 | ||
Horní Police | 9.09 | 9.10 | |||
Stružnice | 9.14 | 9.14 | |||
Česká Lípa-Holý vrch | x | 9.21 | 9.21 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 9.25 | 9.41 | |||
Vlčí Důl-Dobranov | x | 9.47 | 9.47 | ||
Zákupy | 9.49 | 9.50 | |||
Zákupy-Božíkov | x | 9.52 | 9.52 | ||
Mimoň | 10.00 | 10.03 | |||
Pertoltice pod Ralskem | x | 10.06 | 10.06 | ||
Velký Grunov | x | 10.09 | 10.09 | ||
Brniště | 10.11 | 10.12 | |||
Velký Valtinov | x | 10.15 | 10.15 | ||
Jablonné v Podještědí | 10.19 | 10.20 | |||
Lvová | x | 10.24 | 10.24 | ||
Rynoltice | 10.27 | 10.28 | |||
Zdislava | x | 10.33 | 10.33 | ||
Křižany | 10.40 | 10.48 | |||
Novina | x | 10.51 | 10.51 | ||
Kryštofovo Údolí | x | 10.53 | 10.53 | ||
Ostašov | x | 11.00 | 11.00 | ||
Liberec-Horní Růžodol | 11.03 | 11.05 | |||
Liberec | 11.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök