Os 6604 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 8.58 | ||||
Liberec-Horní Růžodol | 9.03 | 9.04 | |||
Ostašov | x | 9.07 | 9.07 | ||
Karlov pod Ještědem | 9.10 | 9.10 | |||
Kryštofovo Údolí | x | 9.14 | 9.14 | ||
Novina | x | 9.16 | 9.16 | ||
Křižany | 9.21 | 9.25 | |||
Zdislava | x | 9.30 | 9.30 | ||
Rynoltice | 9.35 | 9.36 | |||
Lvová | x | 9.40 | 9.40 | ||
Jablonné v Podještědí | 9.43 | 9.44 | |||
Velký Valtinov | x | 9.48 | 9.48 | ||
Brniště | 9.51 | 9.52 | |||
Velký Grunov | x | 9.54 | 9.54 | ||
Pertoltice pod Ralskem | x | 9.57 | 9.57 | ||
Mimoň | 10.01 | 10.02 | |||
Zákupy-Božíkov | x | 10.09 | 10.09 | ||
Zákupy | 10.11 | 10.11 | |||
Vlčí Důl-Dobranov | x | 10.14 | 10.14 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 10.20 | 10.28 | |||
Česká Lípa-Holý vrch | x | 10.30 | 10.30 | ||
Stružnice | 10.36 | 10.36 | |||
Horní Police | 10.40 | 10.41 | |||
Žandov | x | 10.42 | 10.42 | ||
Starý Šachov | x | 10.45 | 10.45 | ||
Františkov nad Ploučnicí | 10.49 | 10.50 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 10.55 | 10.56 | |||
Malá Veleň | x | 10.59 | 10.59 | ||
Březiny u Děčína | x | 11.02 | 11.02 | ||
Děčín východ | 11.06 | 11.08 | |||
Děčín hlavní nádraží | 11.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy