Os 6542 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Litoměřice horní nádraží | 14.39 | ||||
Litoměřice Cihelna | x | 14.41 | 14.41 | ||
Žalhostice | 14.45 | 14.46 | |||
Lovosice závod | x | 14.49 | 14.49 | ||
Lovosice | 14.52 | 15.01 | |||
Sulejovice | x | 15.05 | 15.05 | ||
Čížkovice | 15.08 | 15.09 | |||
Úpohlavy | x | 15.12 | 15.12 | ||
Chotěšov pod Hazmburkem | x | 15.17 | 15.17 | ||
Slatina pod Hazmburkem | x | 15.19 | 15.19 | ||
Libochovice | 15.22 | 15.28 | |||
Libochovice město | 15.33 | 15.45 | |||
Dubany | x | 15.48 | 15.48 | ||
Křesín | x | 15.51 | 15.51 | ||
Koštice nad Ohří | 15.54 | 15.59 | |||
Pátek | x | 16.05 | 16.05 | ||
Radonice nad Ohří | x | 16.07 | 16.07 | ||
Slavětín nad Ohří | x | 16.11 | 16.11 | ||
Veltěže | x | 16.15 | 16.15 | ||
Louny | 16.20 | 16.29 | |||
Louny střed | x | 16.32 | 16.32 | ||
Louny město | x | 16.34 | 16.34 | ||
Březno u Postoloprt | 16.41 | 16.42 | |||
Postoloprty | 16.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster