R 615 „Ohře“ | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + WLABmee62 + 3xB249 + Bbdgmee236 + A149 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 16.27 | ||||
Kynšperk nad Ohří | 16.38 | 16.39 | |||
Sokolov | 16.51 | 16.52 | |||
Chodov | 17.02 | 17.03 | |||
Karlovy Vary | 17.13 | 17.15 | |||
Ostrov nad Ohří | 17.27 | 17.28 | |||
Klášterec nad Ohří | 17.51 | 17.52 | |||
Kadaň-Prunéřov | 17.56 | 17.57 | |||
Chomutov | 18.06 | 18.07 | |||
Odb Chomutov město | 18.10 | 18.11 | |||
Jirkov zastávka | 18.14 | 18.14 | |||
Most | 18.25 | 18.26 | |||
Bílina | 18.36 | 18.37 | |||
Teplice v Čechách | 18.50 | 18.51 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 19.07 | 19.13 | |||
Praha-Holešovice | 20.18 | 20.19 | |||
Praha hlavní nádraží | 20.28 | 20.42 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci