R 610 „Karlex“ | |
Řazení vlaku: 151_n2 + 3xB249 + Bbdgmee236 + A149 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 11.18 | 11.27 | |||
Praha-Holešovice | 11.35 | 11.36 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 12.41 | 12.47 | |||
Teplice v Čechách | 13.02 | 13.03 | |||
Bílina | 13.16 | 13.17 | |||
Most | 13.27 | 13.28 | |||
Jirkov zastávka | 13.39 | 13.40 | |||
Odb Chomutov město | 13.43 | 13.44 | |||
Chomutov | 13.46 | 13.48 | |||
Kadaň-Prunéřov | 13.57 | 13.58 | |||
Klášterec nad Ohří | 14.03 | 14.04 | |||
Ostrov nad Ohří | 14.26 | 14.27 | |||
Karlovy Vary | 14.40 | 14.42 | |||
Chodov | 14.52 | 14.53 | |||
Sokolov | 15.02 | 15.03 | |||
Kynšperk nad Ohří | 15.15 | 15.16 | |||
Cheb | 15.29 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök