R 609 „Bílina“ | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + 4xB249 + Bbdgmee236 + A149 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 10.27 | ||||
Kynšperk nad Ohří | 10.38 | 10.39 | |||
Sokolov | 10.51 | 10.52 | |||
Chodov | 11.02 | 11.03 | |||
Karlovy Vary | 11.13 | 11.15 | |||
Ostrov nad Ohří | 11.27 | 11.28 | |||
Klášterec nad Ohří | 11.51 | 11.52 | |||
Kadaň-Prunéřov | 11.56 | 11.57 | |||
Chomutov | 12.06 | 12.07 | |||
Odb Chomutov město | 12.10 | 12.11 | |||
Jirkov zastávka | 12.14 | 12.14 | |||
Most | 12.25 | 12.26 | |||
Bílina | 12.36 | 12.37 | |||
Teplice v Čechách | 12.50 | 12.51 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 13.07 | 13.13 | |||
Praha-Holešovice | 14.18 | 14.19 | |||
Praha hlavní nádraží | 14.28 | 14.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci