R 608 „Bílina“ | |
Řazení vlaku: 162_najbrt + 4xB249 + Bbdgmee236 + A149 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 13.19 | 13.27 | |||
Praha-Holešovice | 13.35 | 13.36 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 14.41 | 14.47 | |||
Teplice v Čechách | 15.02 | 15.03 | |||
Bílina | 15.16 | 15.17 | |||
Most | 15.27 | 15.28 | |||
Jirkov zastávka | 15.39 | 15.40 | |||
Odb Chomutov město | 15.43 | 15.44 | |||
Chomutov | 15.46 | 15.48 | |||
Kadaň-Prunéřov | 15.57 | 15.58 | |||
Klášterec nad Ohří | 16.03 | 16.04 | |||
Ostrov nad Ohří | 16.26 | 16.27 | |||
Karlovy Vary | 16.40 | 16.42 | |||
Chodov | 16.52 | 16.53 | |||
Sokolov | 17.02 | 17.03 | |||
Kynšperk nad Ohří | 17.15 | 17.16 | |||
Cheb | 17.29 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia