Os 5608 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 16.57 | ||||
Újezd u Chocně | 17.02 | 17.03 | |||
Plchůvky | 17.05 | 17.05 | |||
Čermná nad Orlicí | 17.09 | 17.14 | |||
Borohrádek | 17.18 | 17.19 | |||
Žďár nad Orlicí | 17.22 | 17.22 | |||
Týniště nad Orlicí | 17.27 | 17.33 | |||
Petrovice nad Orlicí | 17.36 | 17.37 | |||
Třebechovice pod Orebem | 17.41 | 17.42 | |||
Blešno | 17.45 | 17.45 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 17.50 | 17.51 | |||
Hradec Králové zastávka | 17.52 | 17.53 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 17.57 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci