Os 5051 | |
Řazení vlaku: 814 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 22.49 | ||||
Pardubice-Pardubičky | 22.51 | 22.51 | |||
Pardubice-Černá za Bory | x | 22.55 | 22.55 | ||
Kostěnice | 23.00 | 23.01 | |||
Moravany | 23.05 | 23.08 | |||
Uhersko | 23.13 | 23.13 | |||
Sedlíšťka | x | 23.17 | 23.17 | ||
Zámrsk | 23.21 | 23.22 | |||
Dobříkov u Chocně | x | 23.24 | 23.24 | ||
Sruby | x | 23.27 | 23.27 | ||
Choceň | 23.32 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci