EN 405 „Vltava“ | |
Řazení vlaku: EP09 + WLSRmee62 + 11xWLABmz62 + 2xWLABm Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 17.59 | 18.46 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 19.39 | 19.41 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 20.59 | 21.01 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 22.00 | 22.02 | |||
Bohumín | 22.09 | 22.46 | |||
Katowice | 23.56 | 23.59 | |||
Częstochowa | 0.56 | 0.57 | |||
Warszawa Centralna | 3.05 | 3.10 | |||
Warszawa Wschodnia | 3.17 | 3.32 | |||
Terespol | 5.40 | 6.30 | |||
Park Bug | 8.38 | 9.08 | |||
Brest Centralnyi | 9.16 | 11.20 | |||
Baranowischi Centralnye | 13.13 | 13.15 | |||
Minsk-Passajirskii | 15.01 | 15.18 | |||
Orsha-Centralnaia | 17.30 | 17.44 | |||
Smolensk | 18.58 | 19.03 | |||
Wjasma | 20.50 | 21.10 | |||
Moskva Beloruskaja | 23.35 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster