Os 3449 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Opava východ | 21.45 | ||||
Opava-Komárov | 21.49 | 21.50 | |||
Štítina | 21.53 | 21.54 | |||
Mokré Lazce | 21.56 | 21.56 | |||
Lhota u Opavy | 21.58 | 21.58 | |||
Háj ve Slezsku | 22.02 | 22.02 | |||
Jilešovice | 22.06 | 22.06 | |||
Děhylov | 22.09 | 22.10 | |||
Ostrava-Třebovice | 22.14 | 22.14 | |||
Ostrava-Svinov | 22.18 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci