Os 3446 | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 + Bftn791 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava-Svinov | 20.41 | ||||
Ostrava-Třebovice | 20.44 | 20.45 | |||
Děhylov | 20.49 | 20.50 | |||
Jilešovice | 20.54 | 20.54 | |||
Háj ve Slezsku | 20.58 | 20.59 | |||
Lhota u Opavy | 21.03 | 21.03 | |||
Mokré Lazce | 21.05 | 21.05 | |||
Štítina | 21.08 | 21.09 | |||
Opava-Komárov | 21.12 | 21.13 | |||
Opava východ | 21.18 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster