Os 3301 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 4.25 | ||||
Prosenice | 4.31 | 4.31 | |||
Osek nad Bečvou | 4.34 | 4.34 | |||
Lipník nad Bečvou | 4.38 | 4.38 | |||
Drahotuše | 4.44 | 4.44 | |||
Hranice na Moravě | 4.48 | 4.49 | |||
Bělotín | 4.53 | 4.53 | |||
Polom | 4.57 | 4.57 | |||
Jeseník nad Odrou | 5.02 | 5.02 | |||
Suchdol nad Odrou | 5.06 | 5.07 | |||
Hladké Životice | 5.11 | 5.11 | |||
Studénka | 5.16 | 5.17 | |||
Jistebník | 5.22 | 5.23 | |||
Polanka nad Odrou | 5.26 | 5.26 | |||
Ostrava-Svinov | 5.30 | 5.33 | |||
Ostrava-Mariánské Hory | 5.36 | 5.36 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 5.40 | 5.42 | |||
Bohumín | 5.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia