Sp 1997 | |
Řazení vlaku: 843 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 4.27 | ||||
Děčín východ | 4.30 | 4.31 | |||
Březiny u Děčína | x | 4.34 | 4.34 | ||
Malá Veleň | x | 4.37 | 4.37 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 4.41 | 4.41 | |||
Františkov nad Ploučnicí | 4.45 | 4.46 | |||
Starý Šachov | x | 4.50 | 4.50 | ||
Žandov | x | 4.53 | 4.53 | ||
Horní Police | 4.54 | 4.55 | |||
Stružnice | 4.59 | 4.59 | |||
Česká Lípa-Holý vrch | x | 5.05 | 5.05 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 5.09 | 5.12 | |||
Zákupy-Božíkov | x | 5.21 | 5.21 | ||
Mimoň | 5.28 | 5.29 | |||
Brniště | 5.35 | 5.36 | |||
Jablonné v Podještědí | 5.42 | 5.43 | |||
Rynoltice | 5.50 | 5.50 | |||
Zdislava | x | 5.57 | 5.57 | ||
Křižany | 6.01 | 6.02 | |||
Liberec-Horní Růžodol | 6.15 | 6.16 | |||
Liberec | 6.24 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster