Sp 1949 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + Bdtn757 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 7.05 | ||||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 7.10 | 7.11 | |||
Třebechovice pod Orebem | 7.18 | 7.20 | |||
Týniště nad Orlicí | 7.28 | 7.33 | |||
Čestice | 7.39 | 7.39 | |||
Častolovice | 7.42 | 7.43 | |||
Kostelec nad Orlicí město | 7.46 | 7.47 | |||
Doudleby nad Orlicí | 7.52 | 7.53 | |||
Záměl | 7.56 | 7.57 | |||
Potštejn | 8.00 | 8.01 | |||
Sopotnice | 8.05 | 8.05 | |||
Litice nad Orlicí | 8.09 | 8.10 | |||
Bohousová | 8.13 | 8.13 | |||
Žamberk | 8.19 | 8.20 | |||
Lukavice v Čechách | 8.25 | 8.25 | |||
Letohrad | 8.29 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster