Sp 1926 | |
Řazení vlaku: 842 + 2xBdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 17.28 | ||||
Střelice dolní | 17.40 | 17.41 | |||
Střelice | 17.44 | 17.46 | |||
Silůvky | 17.53 | 17.53 | |||
Moravské Bránice | 17.58 | 17.59 | |||
Moravský Krumlov | 18.10 | 18.18 | |||
Rakšice | 18.23 | 18.24 | |||
Bohutice | 18.29 | 18.29 | |||
Miroslav | 18.36 | 18.36 | |||
Dolenice | x | 18.40 | 18.40 | ||
Břežany | x | 18.46 | 18.46 | ||
Pravice | x | 18.50 | 18.50 | ||
Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov | 18.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster