Sp 1866 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 15.02 | ||||
Plchůvky | 15.09 | 15.09 | |||
Čermná nad Orlicí | 15.12 | 15.13 | |||
Borohrádek | 15.18 | 15.19 | |||
Žďár nad Orlicí | 15.22 | 15.22 | |||
Týniště nad Orlicí | 15.27 | 15.37 | |||
Třebechovice pod Orebem | 15.44 | 15.47 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 15.54 | 15.54 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 15.59 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster