Sp 1796 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + Bdtn757 + 854 + 854 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 20.01 | ||||
Smiřice | 20.10 | 20.11 | |||
Černožice | 20.13 | 20.14 | |||
Jaroměř | 20.19 | 20.20 | |||
Česká Skalice | 20.31 | 20.32 | |||
Starkoč | 20.38 | 20.39 | |||
Červený Kostelec | 20.49 | 20.50 | |||
Rtyně v Podkrkonoší | 20.55 | 20.56 | |||
Malé Svatoňovice | 21.00 | 21.01 | |||
Velké Svatoňovice | 21.04 | 21.05 | |||
Trutnov střed | 21.15 | 21.16 | |||
Trutnov hlavní nádraží | 21.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster