Os 15013 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Litomyšl | 9.31 | ||||
Litomyšl zastávka | x | 9.34 | 9.34 | ||
Litomyšl-Nedošín | x | 9.38 | 9.38 | ||
Tržek | x | 9.41 | 9.41 | ||
Řídký | x | 9.44 | 9.44 | ||
Cerekvice nad Loučnou zastávka | x | 9.47 | 9.47 | ||
Cerekvice nad Loučnou | 9.49 | 9.51 | |||
Hrušová | x | 9.52 | 9.52 | ||
Džbánov | x | 9.56 | 9.56 | ||
Vysoké Mýto město | 10.01 | 10.05 | |||
Vysoké Mýto | 10.07 | 10.08 | |||
Slatina u Vysokého Mýta | x | 10.13 | 10.13 | ||
Dvořisko | x | 10.16 | 10.16 | ||
Choceň | 10.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci