Os 13436 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hlučín | 22.35 | ||||
Kozmice | 22.38 | 22.39 | |||
Dolní Benešov | 22.42 | 22.43 | |||
Dolní Benešov-Zábřeh | 22.47 | 22.47 | |||
Kravaře-Kouty | 22.52 | 22.52 | |||
Kravaře ve Slezsku | 22.56 | 23.01 | |||
Velké Hoštice | 23.05 | 23.05 | |||
Malé Hoštice | 23.08 | 23.09 | |||
Opava zastávka | 23.11 | 23.11 | |||
Opava východ | 23.15 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci