EC 105 „Sobieski“ | |
Řazení vlaku: EP09 + B11mnouz + Bmnopuz + B10bmnouz + B11mnouz + WRmnouz + A9mnouz Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Gdynia Główna | 9.25 | ||||
Sopot | 9.32 | 9.33 | |||
Gdańsk Oliwa | 9.37 | 9.38 | |||
Gdańsk Wrzeszcz | 9.41 | 9.42 | |||
Gdańsk Główny | 9.47 | 9.50 | |||
Tczew | 10.06 | 10.07 | |||
Iława Główna | 10.50 | 10.51 | |||
Działdowo | 11.22 | 11.23 | |||
Warszawa Wschodnia | 12.31 | 12.33 | |||
Warszawa Centralna | 12.40 | 12.55 | |||
Warszawa Zachodnia | 12.59 | 13.00 | |||
Zawiercie | 14.53 | 14.54 | |||
Sosnowiec Główny | 15.15 | 15.16 | |||
Katowice | 15.25 | 15.30 | |||
Tychy | 15.45 | 15.46 | |||
Zebrzydowice | 16.21 | 16.22 | |||
Bohumín | 16.40 | 16.52 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 16.58 | 17.00 | |||
Ostrava-Svinov | 17.06 | 17.08 | |||
Hranice na Moravě | 17.32 | 17.33 | |||
Přerov | 17.49 | 17.52 | |||
Otrokovice | 18.07 | 18.09 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 18.18 | 18.19 | |||
Hodonín | 18.35 | 18.36 | |||
Břeclav | 18.48 | 18.56 | |||
Wien Hbf | 19.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia