Os 6903 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 6.03 | 2 | |||
Dolní Zálezly | 6.10 | 6.10 | |||
Prackovice nad Labem | 6.13 | 6.13 | 1/2 | ||
Litochovice nad Labem | 6.15 | 6.15 | |||
Malé Žernoseky | 6.18 | 6.18 | |||
Lovosice město | 6.20 | 6.20 | |||
Lovosice | 6.24 | 6.30 | 3 | ||
Lukavec | 6.33 | 6.33 | |||
Nové Kopisty | 6.35 | 6.35 | |||
Bohušovice nad Ohří | 6.37 | 6.37 | 2 | ||
Hrdly | 6.39 | 6.39 | |||
Oleško | 6.41 | 6.41 | |||
Hrobce | 6.44 | 6.45 | 2 | ||
Roudnice nad Labem | 6.49 | 6.50 | 1/3 | ||
Dobříň | 6.52 | 6.52 | |||
Záluží | 6.55 | 6.55 | |||
Hněvice | 6.58 | 6.58 | 2 | ||
Horní Počaply | 7.01 | 7.01 | |||
Dolní Beřkovice | 7.05 | 7.05 | 2 | ||
Cítov | 7.08 | 7.08 | |||
Vraňany | 7.12 | 7.13 | 2 | ||
Mlčechvosty | 7.15 | 7.15 | |||
Nové Ouholice | 7.18 | 7.18 | |||
Nelahozeves | 7.20 | 7.21 | 2 | ||
Nelahozeves zámek | 7.23 | 7.23 | |||
Kralupy nad Vltavou | 7.28 | 7.41 | 3 | ||
Dolany nad Vltavou | 7.44 | 7.44 | |||
Libčice nad Vltavou | 7.48 | 7.48 | 1/2 | ||
Libčice nad Vltavou-Letky | 7.50 | 7.50 | |||
Řež | 7.52 | 7.52 | |||
Úholičky | 7.54 | 7.54 | |||
Roztoky-Žalov | 7.56 | 7.56 | |||
Roztoky u Prahy | 8.00 | 8.00 | 1/3 | ||
Praha-Sedlec | 8.03 | 8.03 | |||
Praha-Podbaba | 8.06 | 8.06 | |||
Praha-Holešovice zastávka | 8.11 | 8.11 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 8.16 | IV./6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök