Os 6902 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 4.40 | III./5 | |||
Praha-Holešovice zastávka | 4.44 | 4.44 | |||
Praha-Podbaba | 4.48 | 4.48 | |||
Praha-Sedlec | 4.51 | 4.51 | |||
Roztoky u Prahy | 4.55 | 4.55 | 2 | ||
Roztoky-Žalov | 4.59 | 4.59 | |||
Úholičky | 5.00 | 5.00 | |||
Řež | 5.02 | 5.02 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 5.04 | 5.04 | |||
Libčice nad Vltavou | 5.07 | 5.07 | 2 | ||
Dolany nad Vltavou | 5.10 | 5.10 | |||
Kralupy nad Vltavou | 5.15 | 5.30 | 2 | ||
Nelahozeves zámek | 5.33 | 5.33 | |||
Nelahozeves | 5.36 | 5.36 | 1/3 | ||
Nové Ouholice | 5.38 | 5.38 | |||
Mlčechvosty | 5.41 | 5.41 | |||
Vraňany | 5.44 | 5.44 | 1/2 | ||
Cítov | 5.48 | 5.48 | |||
Dolní Beřkovice | 5.51 | 5.51 | 1/3 | ||
Horní Počaply | 5.55 | 5.55 | |||
Hněvice | 5.58 | 5.59 | 1/3 | ||
Záluží | 6.02 | 6.02 | |||
Dobříň | 6.04 | 6.04 | |||
Roudnice nad Labem | 6.07 | 6.08 | 2 | ||
Hrobce | 6.12 | 6.12 | 1/2 | ||
Oleško | 6.15 | 6.15 | |||
Hrdly | 6.17 | 6.17 | |||
Bohušovice nad Ohří | 6.20 | 6.21 | 1/3 | ||
Nové Kopisty | 6.23 | 6.23 | |||
Lukavec | 6.25 | 6.25 | |||
Lovosice | 6.28 | 6.29 | 2 | ||
Lovosice město | 6.32 | 6.32 | |||
Malé Žernoseky | 6.34 | 6.34 | |||
Litochovice nad Labem | 6.37 | 6.37 | |||
Prackovice nad Labem | 6.40 | 6.40 | 2 | ||
Dolní Zálezly | 6.43 | 6.43 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 6.51 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster