Os 6614 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 18.57 | 3a | |||
Liberec-Horní Růžodol | 19.03 | 19.05 | 2 | ||
Ostašov | 19.08 | 19.08 | |||
Karlov pod Ještědem | 19.11 | 19.11 | 1 | ||
Kryštofovo Údolí | 19.16 | 19.16 | |||
Novina | 19.18 | 19.18 | |||
Křižany | 19.21 | 19.25 | 1 | ||
Zdislava | 19.30 | 19.30 | |||
Rynoltice | 19.36 | 19.36 | 2 | ||
Lvová | 19.40 | 19.40 | |||
Jablonné v Podještědí | 19.44 | 19.44 | 2 | ||
Velký Valtinov | 19.49 | 19.49 | |||
Brniště | 19.52 | 19.53 | 2 | ||
Velký Grunov | 19.55 | 19.55 | |||
Pertoltice pod Ralskem | 19.58 | 19.58 | |||
Mimoň | 20.01 | 20.02 | 3 | ||
Zákupy-Božíkov | 20.09 | 20.09 | |||
Zákupy | 20.11 | 20.11 | 2 | ||
Vlčí Důl-Dobranov | 20.14 | 20.14 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 20.21 | 1/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia