Os 6612 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 16.57 | 3a | |||
Liberec-Horní Růžodol | 17.03 | 17.05 | 2 | ||
Ostašov | 17.08 | 17.08 | |||
Kryštofovo Údolí | 17.15 | 17.15 | |||
Novina | 17.17 | 17.17 | |||
Křižany | 17.21 | 17.25 | 1 | ||
Zdislava | 17.30 | 17.30 | |||
Rynoltice | 17.36 | 17.36 | 2 | ||
Lvová | 17.40 | 17.40 | |||
Jablonné v Podještědí | 17.44 | 17.44 | 2 | ||
Velký Valtinov | 17.49 | 17.49 | |||
Brniště | 17.52 | 17.53 | 2 | ||
Velký Grunov | 17.55 | 17.55 | |||
Pertoltice pod Ralskem | 17.58 | 17.58 | |||
Mimoň | 18.01 | 18.02 | 3 | ||
Zákupy-Božíkov | 18.09 | 18.09 | |||
Zákupy | 18.11 | 18.11 | 2 | ||
Vlčí Důl-Dobranov | 18.14 | 18.14 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 18.21 | 18.30 | 1/3 | ||
Česká Lípa-Holý vrch | 18.32 | 18.32 | |||
Stružnice | 18.38 | 18.38 | 2 | ||
Horní Police | 18.42 | 18.43 | 2 | ||
Žandov | 18.45 | 18.45 | |||
Starý Šachov | 18.47 | 18.47 | |||
Františkov nad Ploučnicí | 18.52 | 18.52 | 2 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 18.57 | 18.58 | 4 | ||
Malá Veleň | 19.01 | 19.01 | |||
Březiny u Děčína | 19.04 | 19.04 | |||
Děčín východ | 19.09 | 19.10 | 3 | ||
Děčín hlavní nádraží | 19.14 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci