Os 6549 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Postoloprty | 20.11 | 2 | |||
Březno u Postoloprt | 20.15 | 20.16 | 2 | ||
Louny město | 20.23 | 20.23 | |||
Louny střed | 20.24 | 20.24 | |||
Louny | 20.27 | 20.29 | 2 | ||
Veltěže | 20.33 | 20.33 | |||
Slavětín nad Ohří | 20.37 | 20.37 | |||
Radonice nad Ohří | 20.40 | 20.40 | |||
Pátek | 20.42 | 20.42 | |||
Koštice nad Ohří | 20.48 | 20.50 | 2 | ||
Křesín | 20.53 | 20.53 | |||
Dubany | 20.57 | 20.57 | |||
Libochovice město | 21.01 | 21.01 | |||
Libochovice | 21.05 | 21.05 | |||
Slatina pod Hazmburkem | 21.08 | 21.08 | |||
Chotěšov pod Hazmburkem | 21.11 | 21.11 | |||
Úpohlavy | 21.16 | 21.16 | |||
Čížkovice | 21.19 | 21.20 | 3 | ||
Sulejovice | 21.24 | 21.24 | |||
Lovosice | 21.29 | 21.38 | 3 | ||
Lovosice závod | 21.40 | 21.40 | |||
Žalhostice | 21.43 | 21.48 | 3 | ||
Litoměřice Cihelna | 21.52 | 21.52 | |||
Litoměřice horní nádraží | 21.55 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök