Os 4419 | |
Řazení vlaku: 854 + 2xBmx765 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov | 20.40 | 3 | |||
Pravice | 20.45 | 20.45 | |||
Břežany | 20.49 | 20.49 | |||
Dolenice | 20.54 | 20.54 | |||
Miroslav | 20.57 | 20.57 | 2 | ||
Bohutice | 21.04 | 21.07 | |||
Rakšice | 21.12 | 21.12 | 2 | ||
Moravský Krumlov | 21.17 | 21.17 | 1 | ||
Moravské Bránice | 21.28 | 21.31 | 2 | ||
Silůvky | 21.36 | 21.37 | 1/1 | ||
Radostice | 21.41 | 21.41 | |||
Střelice | 21.45 | 21.45 | 2 | ||
Střelice dolní | 21.48 | 21.48 | |||
Brno-Horní Heršpice | 21.56 | 21.56 | 5 | ||
Brno hlavní nádraží | 22.04 | VI |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy