Os 3449 | |
Řazení vlaku: 843 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Opava východ | 22.44 | 1 | |||
Opava-Komárov | 22.48 | 22.48 | 1/3 | ||
Štítina | 22.51 | 22.52 | 2 | ||
Mokré Lazce | 22.54 | 22.54 | |||
Lhota u Opavy | 22.56 | 22.56 | |||
Háj ve Slezsku | 22.59 | 23.00 | 3 | ||
Jilešovice | 23.03 | 23.03 | |||
Děhylov | 23.06 | 23.07 | 2 | ||
Ostrava-Třebovice | 23.11 | 23.11 | |||
Ostrava-Svinov | 23.14 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci