Sp 1957 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + Bdtn757 + 854 + 163 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 15.05 | 2 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 15.10 | 15.11 | 2 | ||
Třebechovice pod Orebem | 15.18 | 15.20 | 3 | ||
Týniště nad Orlicí | 15.28 | 15.31 | 4 | ||
Čestice | 15.37 | 15.37 | |||
Častolovice | 15.40 | 15.41 | 3 | ||
Kostelec nad Orlicí město | 15.44 | 15.45 | |||
Doudleby nad Orlicí | 15.50 | 15.51 | 5 | ||
Záměl | 15.54 | 15.55 | |||
Potštejn | 15.58 | 16.03 | 2 | ||
Sopotnice | 16.07 | 16.07 | |||
Litice nad Orlicí | 16.11 | 16.12 | 2 | ||
Bohousová | 16.15 | 16.15 | |||
Žamberk | 16.21 | 16.22 | 3 | ||
Lukavice v Čechách | 16.27 | 16.27 | |||
Letohrad | 16.31 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia