Sp 1951 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + Bdtn757 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 9.05 | 2 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 9.10 | 9.11 | 2 | ||
Třebechovice pod Orebem | 9.18 | 9.20 | 3 | ||
Týniště nad Orlicí | 9.28 | 9.31 | 3 | ||
Čestice | 9.37 | 9.37 | |||
Častolovice | 9.40 | 9.41 | 3 | ||
Kostelec nad Orlicí město | 9.44 | 9.45 | |||
Doudleby nad Orlicí | 9.50 | 9.51 | 5 | ||
Záměl | 9.54 | 9.55 | |||
Potštejn | 9.58 | 9.59 | 2 | ||
Sopotnice | 10.03 | 10.03 | |||
Litice nad Orlicí | 10.07 | 10.08 | 2 | ||
Bohousová | 10.11 | 10.11 | |||
Žamberk | 10.17 | 10.18 | 3 | ||
Lukavice v Čechách | 10.23 | 10.23 | |||
Letohrad | 10.27 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia