Sp 1940 „Jizera“ | |
Řazení vlaku: 854 + 2xBdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Vršovice | 19.16 | 1 | |||
Praha hlavní nádraží | 19.20 | 19.25 | 4 | ||
Praha-Vysočany | 19.32 | 19.33 | 2 | ||
Praha-Čakovice | 19.46 | 19.47 | 3 | ||
Neratovice | 19.59 | 20.00 | 3 | ||
Tišice | 20.03 | 20.03 | |||
Všetaty | 20.06 | 20.07 | 1/3 | ||
Byšice | 20.10 | 20.11 | 2 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 20.33 | 20.34 | 3 | ||
Bakov nad Jizerou | 20.43 | 20.49 | 3 | ||
Bakov nad Jizerou město | 20.51 | 20.51 | |||
Mnichovo Hradiště | 20.56 | 20.58 | 1 | ||
Březina nad Jizerou | 21.03 | 21.03 | |||
Loukov u Mnichova Hradiště | 21.06 | 21.06 | 2 | ||
Příšovice | 21.10 | 21.10 | 1 | ||
Turnov | 21.16 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci