Sp 1849 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jaroměř | 13.03 | 4 | |||
Semonice | 13.05 | 13.05 | |||
Černožice | 13.07 | 13.08 | |||
Smiřice | 13.10 | 13.12 | 2 | ||
Lochenice | 13.16 | 13.16 | |||
Předměřice nad Labem | 13.18 | 13.19 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 13.24 | 13.28 | 2 | ||
Čeperka | 13.35 | 13.35 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 13.49 | 13.50 | 3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 13.53 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster