Sp 1806 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 10.16 | 3 | |||
Pilníkov | 10.25 | 10.26 | 3 | ||
Hostinné | 10.34 | 10.35 | 4 | ||
Hostinné město | 10.37 | 10.37 | |||
Prosečné | 10.40 | 10.40 | |||
Klášterská Lhota | 10.43 | 10.43 | |||
Kunčice nad Labem | 10.47 | 10.48 | 4 | ||
Horní Branná | 10.52 | 10.52 | |||
Martinice v Krkonoších | 10.58 | 11.01 | 3 | ||
Roztoky u Jilemnice | 11.07 | 11.07 | 2 | ||
Tample | 11.11 | 11.11 | |||
Bělá u Staré Paky zastávka | 11.14 | 11.14 | |||
Nová Paka město | 11.34 | 11.35 | |||
Nová Paka | 11.37 | 11.37 | 3 | ||
Lázně Bělohrad | 11.48 | 11.48 | 2 | ||
Ostroměř | 11.57 | 12.00 | 4 | ||
Ohnišťany | 12.05 | 12.05 | |||
Nový Bydžov | 12.15 | 12.17 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 12.26 | 12.35 | |||
Převýšov | 12.39 | 12.40 | |||
Dobšice nad Cidlinou | 12.50 | 12.51 | |||
Sány | 12.53 | 12.54 | |||
Velký Osek | 13.00 | 13.01 | 3 | ||
Kolín-Zálabí | 13.06 | 13.07 | |||
Kolín | 13.10 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci