Os 14062 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kostelec na Hané | 8.18 | 2 | |||
Čelechovice na Hané | 8.23 | 8.23 | |||
Kaple | 8.27 | 8.27 | |||
Třebčín | 8.31 | 8.32 | 2 | ||
Slatinice | 8.35 | 8.35 | |||
Drahanovice | 8.39 | 8.40 | 2 | ||
Náměšť na Hané | 8.42 | 8.43 | |||
Senice na Hané | 8.48 | 9.08 | 3 | ||
Senice na Hané zastávka | 9.11 | 9.11 | |||
Odrlice | 9.14 | 9.14 | |||
Cholina | 9.16 | 9.16 | |||
Myslechovice | 9.19 | 9.19 | |||
Litovel předměstí | 9.23 | 9.33 | 2 | ||
Litovel město | 9.35 | 9.35 | |||
Litovel | 9.37 | 9.38 | 2 | ||
Červenka | 9.42 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci