LE 1357 „LEO Express“ | |
Řazení vlaku: 480 + 480 + 480 + 480 + 480 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 12.06 | 1B/1 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 14.19 | 14.21 | |||
Přerov | 14.35 | 14.39 | 2 | ||
Studénka | 15.12 | 15.13 | 1 | ||
Ostrava-Svinov | 15.22 | 15.24 | 4 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 15.31 | 15.33 | |||
Bohumín | 15.39 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster