LE 1352 „LEO Express“ | |
Řazení vlaku: 480 + 480 + 480 + 480 + 480 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Karviná hlavní nádraží | 6.01 | 2 | |||
Dětmarovice | 6.10 | 6.11 | 2 | ||
Bohumín | 6.16 | 6.17 | 2 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 6.23 | 6.25 | |||
Ostrava-Svinov | 6.31 | 6.33 | 3 | ||
Studénka | 6.42 | 6.43 | 2 | ||
Přerov | 7.17 | 7.21 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 7.35 | 7.37 | |||
Praha hlavní nádraží | 9.56 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci